Detoxikácia organizmu je správna cesta

Detoxikácia organizmu
Detoxikácia organizmu je správna cesta

„Detoxikácia organizmu je nutná aspoň dvakrát do roka,“ povedal mi lekár, ktorý ma vyšetril, pretože som ho navštívili so svojimi problémami.
Na jeseň je detoxikácia organizmu nutná preto, aby sa váš imunitný systém posilnil a vedeli ste odolávať rôznym ochoreniam, ktoré človeka často prepadnú,“ pokračoval a ja som sa pozrela na neho s očakávaním, čo mi  ešte povie. Ja sama som cítili, že niečo nie je so mnou v poriadku, že musím dačo urobiť. Aj preto som prišla na toto vyšetrenie.
„Mali by ste vedieť, že telo sa potrebuje zbaviť škodlivín, musia sa odstrániť z tela toxíny. A práve na to je vhodná detoxikácia organizmu, počas ktorej treba dodať organizmu veľké množstvo pšeničných a jačmenných klíčkov, bio zelených rastlín, aby vedelo účinne bojovať s toxínmi,“ pokračoval lekár a ja som vedela, že ho musím poslúchnuť, ak chcem byť v poriadku.
„Musíte zabudnúť na sýtené nápoje, užívajte produkty, ktoré posilňujú prirodzené detoxikačné procesy, alkalizujú tráviaci systém, tie sú vhodnejšie. Príďte približne o mesiac, mali by sa vám tie problémy zmierniť a potom o ďalší mesiac by ste na ne už mali zabudnúť. Len poprosím dodržiavať pokyny. Detoxikácia organizmu určite je tá správna cesta a uvidíte, budete na tieto problémy už len spomínať,“ s týmito slovami ma vyprevádzal z ordinácie lekár a ja som bola rada, že som sa odhodlala  k nemu prísť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 1 = 1